Ahşap Kokan Hikayemiz

Ürünlerimize ve Atölyemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Ürünlerimizde 100% e yakın oranda yeniden değerlendirilebilen ahşapları kullanıyoruz.
Bizden aldığınız ürünler için kullandığımız ahşaplar, daha önce bir başka yerde bir başka formda kullanılırken (mesela bir konağın çatısı, bir evin zemin döşemesi, uzak diyarlardan gelen bir koruma sandığı) o alandaki yaşamını tamamlamasından sonra bizim ellerimizde yeni bir formda yeni bir yaşama dönmektedir.

Amacımız; her ahşap parçasının bir kıymık halini almasına kadar yaşamına devam etmesidir. Böylece ürettiğimiz ürünler için endüstriyel amaçla yetiştirilmiş bile olsa yeni bir ağaç kesilmesine ihtiyaç olmayacak; ahşapla yaşamayı seven dostlarımız da ahşap bir obje ile yaşamaktan duyacakları hazdan mahrum olmayacaklardır.
Ürünlerimizde birçok çivi delikleri, budaklar ya da daha önceki hayatlarından kalma form kaymaları görebilirsiniz. Bunları elbette bizler de görüyoruz. Ama daha önceki yaşanmışlıklarına saygı duyuyor, aksine çok büyük bir estetik kaygımız oluşmazsa, birçok kimsenin kusur olarak algıladığı bu izleri insanların yaşadıkça yüzlerinde oluşan o olgunluk ve yaşamışlık izleri gibi görüyoruz.

Sizlerle hayatı, ürünlerin yapılış ve özelliklerini, bazen hikayeleri ve sizlerden gelecek hikayeleri paylaşacağımız www.ahsapkokusu.com internet sitemizi takip etmeyi unutmayınız. 
Satın aldığınız bir ürünün sizin hayal dünyanızda yarattığı bir hikaye varsa ve bizimle paylaşırsanız www.ahsapkokusu.com adresinde yayınlanan her hikayeniz için miktar sınırsız 150.-TL tutarında hediye çeki kazanacak ve hediye çekiniz ile alabileceğiniz ürünlerimizi e-ticaret sitemiz olan www.askınhediyesi.com adresimizden takip edebilirsiniz.